Ekonomia

#ONTOP

#ROZE

Kejvina josh me fotot sensuale, pozon me të brendshmet e brendit...

Kejvina Kthella, dhe pse u largua nga televizioni, vazhdon të jetë në qender të vemendjes me postimet në rrjetet sociale. Bukuroshja braktisi "show"-un duke u...

FOTO/Këngëtarja e famshme shqiptare kapet mat, shkon në plazh pa u...

Jemi mësuar ta shohim Bebe  Rexhën, gjithmonë pa komplekse. Në fakt është e vërtetë, ajo  nuk e vret shumë mendjen si duket. Këngëtarja me famë...

Mbaron “Game of Thrones”, fansat bëhen për psikolog, u vjen në...

Episodi i fundit  i “Game of Thrones” ka sjellë dëshpërim tek miliona fansa në të gjithë botën. Shumëkënd për finalen që nuk e kënaqi,...

U përfol për lidhjen me aktorin shqiptar, reagon Jonida Maliqi

Një lidhje e re në showbiz-in shqiptar po përflitet bujshëm sot në mediat shqiptare! “Anabel” shkruan se 3 vite pas divorcit me ish-partnerin prej 17...

VIDEO/ Këngëtari shqiptar zbulon tradhëtinë e tij gjatë intervistës

Ylli Limani ishte një nga të ftuarit special në “Colour Day Festival”. Atmosfera arriti kulmin sapo emri i këngëtarit të njohur u tha nga prezantuesit. Sigurisht...