Kulture

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 22 nentor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi  Do të ndjeni dëshirën për të rikuperuar kohën dhe terrenin e humbur në raport me partnerin/en. Kërkohen konfirmime por edhe sfida të reja në...

“Hëngri vetëm një mollë para ndeshjes” Rozana Radi thur vargje prekëse...

Historia e Klevis  Çelaj i preku gjithë shqiptarët, si dhe tregoi qartë braktisjen që shteti iu ben figurave që e nderojnë dhe lartësojnë kombin. Boksieri...

“Nuk jemi të famës por të popullit”, Këngëtari i njohur shqiptar...

Jo të gjithë artistët që kanë famë në vend fitojnë shuma kolosale. Disa prej tyre janë të thjeshtë dhe kryesisht këndojnë nga dëshira dhe...

I dhanë fund martesës së tyre, sot gazetarja hap biznes me...

Gazetarja e njohur e kronikës, Anduena Nallbani ka një histori të veçantë të jetës së saj, pak ndoshta e pazakontë për shumë te tjerë. Ajo...

Horoskopi, 21 nentor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do luani shume me ndjenjat e partnerit tuaj sot dhe do e lëndoni tej mase atë. Marrëdhënia mes jush nuk do ece aspak si...