Kulture

#ONTOP

#ROZE

Hakmerret Sinan Hoxha, ja çfarë i poston Bes Kallakut

Gjatë ditës së djeshme aktori Bes Kallaku publikoi në rrjete sociale disa foto të 10 viteve më parë të këngëtarit Sinan Hoxha, duket treguar...

Horoskopi, 18 janar 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale edhe në fushën...

Ja shqiptari i njohur, që i ofrojnë rol në serialin turk

Drejtori i programacionit të TV Klan, Albert Dumani ishte i ftuar pasditen e sotme tek "Rudina" për të folur mbi serialin e ri që...

“I sëmurë për një kohë të gjatë”/ Rreperi shqiptar humb një...

Rreperi shqiptar nga Kosova Gold AG ka përjetuar sot një ditë të dhimbshme.Ai ka humbur fansin e tij me të flaktë për shkak të...

FOTO/’Ishe vetëm 22 vjeç, do të këndoja në dasmë’, Poni përlot...

Këngëtarja e muzikës popullore Poni ka ndarë me ndjekësit një lajm të trishtë e cila duket se i ka thyer zemrën. Një fanse e saj...