Sport

#ONTOP

#ROZE

Çfarë po ndodh me gjoksin e Çiljetës?! Shikoni fotot që i...

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga njihej për përmasat e bëshme trupore. Gjoksi i saj gjigant ka qenë ndër më të komentuarit në mediat rozë dhe kur ajo...

FOTO/Një brune dhe një bjonde, zbulohet se me kë do të...

Edi Manushi do të shfaqet sërish me 'Procesi Sportiv' aty ku jemi mësuar ta shohim gjithmonë, por këtë radhë në shoqërinë e dy vajzave...

VIDEO/Pas bashkëpunimit të suksesshëm me Fisnikët, këngëtari publikon projektin e radhës

I pandalshëm Hekuran Krasniqi. Suksesi i radhës është i garantuar. Pas këngës himn “Shqiptare” me grupin e njohur Fisnikët një tjetër projekt është finalizuar në...

FOTO/Zbulohet cila deputete e frymëzon këngëtarin Flori Mumajesi

Për shumë për dashamirësit e këngës, ai është frymëzim pasi me tekstet dhe muzikën e tij prej vitesh ka arritur të bëjë për vete...

Horoskopi, 20 shtator 2018/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Duhet të nisni të zgjeroni horizontet tuaja dhe të zbuloni ndonjë mundësi të re e cila do ju lejojë që të përfshiheni maksimalisht në...