Sport

#ONTOP

#ROZE

Ermali i publikon Kejvinës foton në shtrat me yllin e futbollit

Komediani Ermal Mamaqi shpesh publikon fotomontazhe si për të apo miqtë e tij të realizuara nga faqe të ndryshme në rrjete sociale. Këtë herë ai...

Horoskopi, 18 nentor 2018/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Sot do kaloni një dite fantastike juve qe jeni ne një lidhje. Kënaqësitë dhe emocionet do jene te paimagjinueshme. Shfrytëzojeni çdo sekonde sikur te...

FOTO/ Bleona më seksi se kurrë, ja performanca e saj e...

Bleona Qereti, është njëra nga këngëtaret shqiptare e cila i tejkaluar kufijtë. Ajo prej vitesh është duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e...

FOTO/ 4 vjet pa Dr.Florin, ja mesazhi prekës që i dedikon...

Ndarja nga jeta e Dr.Florit la një dhimbje të mëdha tek të gjithë të pasionuarit pas muzikës së tij, por më e madhe akoma...

Flori Mumajesi i sëmurë? Gazetarja zbulon sëmundjen nga e cila ai...

Këngëtari Flori Mumajesi është një ndër të preferuarit e gjithë estradës shqiptare, kjo pasi këngët e tij kthehen në hite dhe arrijnë të mbeten...