xx

#ONTOP

#ROZE

“Kampion bote me 140 mijë lekë shpërblim”, Stefi Prifti tregon detaje:...

Vazhdojnë reagimet dhe thirrjet e personazheve të njohur nga arti, të cilët janë prekur nga historia e kampionit të boksit Klevis Çelaj. Kujtojmë se Çelaj...

Veleshnja reagim të fortë: I dhamë 100 mijë euro Notre Dame...

Historia e kampionit të boksit që jeton ne kushte të vështira dhe i lënë në harresë nga shteti, ka rrembyer vemendjen e shumë personazheve...

VIDEO/”Pini urinën tuaj”, Madonna bën sugjerimin e çmendur, sa e mundur...

Madonna (61 vjeç) aktualisht  është në turneun e saj 'Madame X'. Por ylli i popit është aktive në rrjetet sociale ku ka postuar një...

FOTO/”Aleksi çun beqar”, Rudina Dembacaj çudit me postimin për ish-bashkëshortin, nuk...

Rudina Dembacaj mori vëmendjen e mediave sërish, pas një postimi, i cili ishte pak i çuditshëm. Aktorja e humorit publikoi nje foto me ish-bashkëshortin teksa...

Horoskopi, 22 nentor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi  Do të ndjeni dëshirën për të rikuperuar kohën dhe terrenin e humbur në raport me partnerin/en. Kërkohen konfirmime por edhe sfida të reja në...