Politika

#ONTOP

#ROZE

“Hëngri vetëm një mollë para ndeshjes” Rozana Radi thur vargje prekëse...

Historia e Klevis  Çelaj i preku gjithë shqiptarët, si dhe tregoi qartë braktisjen që shteti iu ben figurave që e nderojnë dhe lartësojnë kombin. Boksieri...

“Nuk jemi të famës por të popullit”, Këngëtari i njohur shqiptar...

Jo të gjithë artistët që kanë famë në vend fitojnë shuma kolosale. Disa prej tyre janë të thjeshtë dhe kryesisht këndojnë nga dëshira dhe...

I dhanë fund martesës së tyre, sot gazetarja hap biznes me...

Gazetarja e njohur e kronikës, Anduena Nallbani ka një histori të veçantë të jetës së saj, pak ndoshta e pazakontë për shumë te tjerë. Ajo...

Horoskopi, 21 nentor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do luani shume me ndjenjat e partnerit tuaj sot dhe do e lëndoni tej mase atë. Marrëdhënia mes jush nuk do ece aspak si...

“I sëmurë dhe në rrezik për jetën”, zbulohet gjendja shëndetësore e...

Para disa kohësh, portalet shkruajtën lajme jo te mira për kengetarin e preferuar të muzikës tallava, Muharrem Ahmeti. Informacionet u konfimuan më pas nga...