Politika

#ONTOP

#ROZE

FOTO/Ndjekësit ngacmojnë Elvana Gjatën: Kaq vite në treg dhe mbete sërish...

Elvana Gjata së bashku me aktorin Ermal Mamaqi, herën e fundit u panë jashtë vendit, ku po promovojnë filmin ‘Dy gisht mjaltë’. Ata kanë qenë...

Zëdhënësja e PD bëhet nënë për herë të parë, mësohet emri...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa është bërë nënë për të parën herë. ‘TPZ.al’ mëson se Zhupa ka sjellë ditën e djeshme në jetë...

Finalja e Champions League mund t’i shkatërrojë dasmën çiftit

Një çift është në telashe, kjo pasi dasma e tyre korrespondon me datën e ndeshjes së madhe. Dasma është planifikuar në të njëjtën ditë me...

Kejvina josh me fotot sensuale, pozon me të brendshmet e brendit...

Kejvina Kthella, dhe pse u largua nga televizioni, vazhdon të jetë në qender të vemendjes me postimet në rrjetet sociale. Bukuroshja braktisi "show"-un duke u...

FOTO/Këngëtarja e famshme shqiptare kapet mat, shkon në plazh pa u...

Jemi mësuar ta shohim Bebe  Rexhën, gjithmonë pa komplekse. Në fakt është e vërtetë, ajo  nuk e vret shumë mendjen si duket. Këngëtarja me famë...