X

Kronika

#ONTOP

#ROZE

FOTO/Jo vetëm Xhaka dhe Shaqiri, edhe Era Istrefi bën shqiponjën në...

Pas performaces emocionuese në finalen e Kampionatin Botëror në Rusi 2018, këngëtarja e njohur nga Kosova, Era Istrefi, nuk ka harruar t'i kujtoj botës...

Pse e la programin e pasdites gazetarja Juli Krisafi

Moderatorja e Pasdite në Top-Channel,Juli Krisafi do të largohet nga programi. Juli Krisafi e mori detyrën e moderatores tetorin e kaluar pas largimit të Jonida...

Horoskopi, 15 Korrik 2018/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Gjatë kësaj dite Hëna dhe Saturni janë në kundërshtim me shenjën tuaj dhe mund të ulin besimin që keni në vetvete. Mos mbysni ambiciet...

Një tjetër artiste shqiptare po njihet botërisht, Arilena Ara nderohet me...

Gjatë ditës së djeshme në një lidhje telefonike nga Bjellorusia, moderatoret e “Chaud Patate” komunikuan me menaxherin e këngëtares, Popi Kola, për më shumë detaje. “Ne...

Horoskopi, 14 Korrik 2018/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mundohuni që të përfshiheni në aktivitete relaksuese, të cilat do mund t’iu lejojnë që të lini mënjanë të gjitha shqetësimet dhe stresin e akumuluar...