Kronika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 22 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Mundohuni te tregoheni me te kuptueshëm dhe me tolerante me partnerin tuaj sot sepse përndryshe do keni debatet akoma me te zjarrta me te....

VIDEO/ Kërcim pa të brendshme, velina e re e Ermal Mamaqit...

Velina e re e Ermal Mamaqit ka ardhur shumë e nxehtë që në puntatën e parë të emisionit. Pas largimit të Rashel Kolonecit si...

La të dashurin për shokun e tij të ngushtë, kush është...

Aktorja 23 vjecare mjaft e preferuar, është përfshirë ditët e fundit në portalet e mediave rozë. Flitet se ajo la të dashurin e saj...

FOTO/ 5 vite martesë, dedikimi romantik i Justin Timberlake për bashkëshorten...

Është një nga këngëtarët me te preferuar ne tregun boteror. Justin Timberlake njihet dhe si një njëri shumë romantik. Dedikim që ai i ka bërë...

Horoskopi, 21 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Për ata qe janë ne një lidhje kjo e sotmja ka për te qene një dite normale dhe pa asgjë te veçante. Kënaquni me...