Gjej Pune

#ONTOP

#ROZE

VIDEO/ Këngëtari shqiptar zbulon tradhëtinë e tij gjatë intervistës

Ylli Limani ishte një nga të ftuarit special në “Colour Day Festival”. Atmosfera arriti kulmin sapo emri i këngëtarit të njohur u tha nga prezantuesit. Sigurisht...

Horoskopi, 21 maj 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Disa projekte të lindura javëve të fundit duhen çuar përpara dhe parashikohet që të sjellin kënaqësi të shumta. Mërkuri do të ketë ndikim të...

FOTO/Këngëtarja nuk ka komplekse për moshën, pas komenteve të shumta habit...

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura dhe me një stil unik në të kënduar. Pas disa këngëve që u shndërruan...

FOTO/Një tjetër artiste shqiptare korr sukses të madh, çmenden mediat serbe

Makeup artistja e njohur me origjinë shqiptare, Foinika Kay arritjen më të madhe të saj në industrinë e grimit e ka pagëzuar me emrin...

Këngëtarja tregon ndodhinë e pabesueshme, krushqit u zunë dhe prishën dasmën...

Irma Libohova ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb”ku ka rrëfyer moderatoreve se si njëherë ka qenë prezente në një dasmë...