Rajoni

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 8 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite e bukur dhe mjaft pozitive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni si ne ëndërr ne krahët e...

FOTO/Biznesmeni mbrohet nga COVID me maskën prej ari

Një biznesmen indian ka gjetur një zgjidhje aspak të zakontë se si të mbrohet nga koronavirusi. Për t’i “bërë ballë” Covid-19, Shankar Kurhade përdor një...

Horoskopi, 7 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kërkoni te provoni përvoja te reja, por kur partneri...

FOTO/‘Futja plazhit, shpërnda virusin’, revoltohet aktori i humorit dhe publikon testin

Më 29 qershor aktori i njohur i humorit, Flor Binaj, bëri tamponin e dytë dhe rezultoi negativ, duke iu rikthyer jetës së mëparshme, teksa...

Horoskopi, 6 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite shume e paqëndrueshme dhe here pas here e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Mundohuni me çdo mënyre te t’i zgjidhni ato para...