Rajoni

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 4 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do merreni vesh me se miri me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do jeni me ne fund gati te zgjidhni te gjitha mosmarrëveshjet...

FOTO/Rita Ora pozon nudo nga plazhi, e ëma i jep “ultimatum”...

Nuk jane te rralla foto që këngëtarja Rita Ora poston për të treguar hiret e saj, e të njëjtën gjë ka bërë edhe në...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi hyjnë në shtëpi të re, gazetari...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Ata po bëjnë pesë vite që janë bashkë dhe tre...

FOTO/Besa Kokëdhima sjell bashkëpunimin e veçantë me artistin e huaj të...

Besa Kokëdhima ka paralajmëruar se do të vijë shumë shpejt me projektin e saj të radhës. Këtë herë bëhet fjalë për një bashkëpunim me...

Horoskopi, 3 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite e bukur dhe me diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe sensualiteti...