Rajoni

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 3 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite e bukur dhe me diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe sensualiteti...

Horoskopi, 2 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Te dashuruarit do e përforcojnë lidhjen qe kane ndërtuar dhe do mendojnë si ta bëjnë sa me te bukur te ardhmen. Planet do i...

FOTO/Era Istrefi rikthen postimet provokuese, shfaqet joshëse me bikini

Kengetarja me e klikuar shqiptare ne bote, Era Istrefi i eshte rikthyer postimeve ne Instagram, pas disa muajsh terheqje dhe heshtje. Së fundmi, përmes një...

Rrallë herë e bën publike, Rudina Magjistari ndan foton me vajzën...

Rudina Magjistari ka ndarë rrallëherë foto me të voglën e saj, Mia, duke u përpjekur ta mbajë atë larg vëmendjes së rrjeteve sociale. Megjithatë së...

Horoskopi, 1 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Jeta juaj ne çift do jete shume e këndshme gjate kësaj dite. Do përjetoni emocione te veçanta fale disa surprizave qe do iu beje...