admin

39550 Postime 0 Komentet

Ramiz Cobaj sqaron informacionin që dha për Ramiz Alinë

Kryetari i PD-së së Shkodrës i cili dha dorëheqjen nga lista e deputetëve të këtij qarku për shkak të renditjes ka reaguar fill pas...

TIRANË/Ja pse ndodhi sherri te Liceu, nëna e nxënësit grushton drejtoreshën

Drejtoresha e Liceut Artistik “Jordan Misja”, në Tiranë, denoncon në polici se është dhunuar në zyrën e saj nga nëna e një nxënësi të...

Mimi Kodheli kujtohet më në fund, padit kandidatin e PD

Ish-shefi i Shtabit të Përgjithshme të FA, Xhemal Gjunkshi, i cili renditet i dyti ne listën e Partisë Demokratike ne Dibër, si kandidat për...

“Stop” zbardh vrasjen e 5 viteve më parë

Më 27 Tetor 2012, në Vloçisht të Korçës, u vra në lokal shtetasi 58-vjeçar, Ethem Hëna. Djali i tij Erion Hëna, denoncon në emisionin...

Si e bleu Blendi Klosi me 300 mijë euro Lefter Maliqin

Përmes një statusi në Facebook, Lefter Maliqi pjesë e listës së PD në Berat ka njoftuar se nuk do të pranojë të kandidojë për...

VIDEO/ Të dehurit i hap rrugë edhe budallai…, por jo Edi...

Në një takim me të rinjtë nga Laçi, një person i ka kërkuar fjalën kryeministrit Edi Rama, por ky i fundit nuk e ka...

SONDAZHI/ IPR Marketing: Ja sa vota marrin dhe si ndahen mandatet...

Nëse qytetarët shqiptarë do të votonin sot për të zgjedhur përfaqësuesit e tyre në Kuvendin e Shqipërisë, Partia Socialiste do të fitonte zgjedhjet me...

SONDAZHI/ IPR Marketing: Ja sa vota marrin dhe si ndahen mandatet...

Nëse qytetarët e Tiranës do të votonin sot, Partia Socialiste do të fitonte zgjedhjet në këtë qark që ka 34 mandate deputetësh. Rezultatet vinë...

SONDAZHI/ IPR Marketing: Ja ç’mendojnë shqiptarët për Ramën dhe Bashën

PYETJA Kater : Si e vlerësoni punën e qeverisë Rama?  Pozitive 40. 3 %  nga këta PS janë 77. 9%  PD 2:4% dhe LSI 47....

Ministri i Brendshëm ngushëllon familjen e Policit të aksidentuar për vdekje

Ministri i Punëve të Brendshme, Dritan Demiraj ka ngushëlluar familjen e punonjësit te Policisë Lorent Duli, i cili humbi jetën gjatë kthimit nga kryerja...