gjej pune
podnodhreal

VIDEO/Të gjithë i hodhën sytë, ja pse 29-vjeçarja vendosi kamerë të...

Një 29-vjeçare ka gjetur një metodë shumë interesante për të ndërgjegjësuar gratë lidhur me kancerin e gjirit. Ajo vuri një kamera të fshehur tek...
webtv1
webtv

Koncesioni i HEC ne Mat, dhurate per njerezit e pushtetit

Ish deputetja e PD, Dhurata Cupi denoncon aferen e rradhes korruptive te qeverise me koncensionet. Pasuria natyrore e disa fshatrave ne Mat po tentohet...
kronika
ekonomi
opinion
game_zone_330
rajonibota
sport
kultura
telegram
dosjaspeciale
xxx
fotosmart1
FOTO/Edi Rama, tani aktor me maskë te filmi “I love Tropoja”

FOTO/Edi Rama, tani aktor me maskë te filmi “I love Tropoja”

Një film i ri i Ermal Mamaqit ka përfshirë edhe Edi Ramën snë trupën e aktorëve. Bëhet fjalë për filmin “ I love Tropoja””, pjes […]

FOTOSMART/ A do jete te ky spitali KZAZ e Vlores

FOTOSMART/ A do jete te ky spitali KZAZ e Vlores

Pas vendimit te KQZ.per te ndryshuar vendvotimet dhe KZAZ , nuk ka reshtur ironia, humori dhe perbuzja. Foto me siper eshte ilustrimi me i mire […]

FOTO/ Pamje nga kryeministria pas protestes,,,me cfare eshte lagur

FOTO/ Pamje nga kryeministria pas protestes,,,me cfare eshte lagur

Muri i kryeministrise eshte mbushur me njolla nga protestuesit, duke i dhene nje pamje te shemtuar. Natyrisht qe Veliaj sonte ka pune te laje murin […]

Fytyra e djalit që nuk i erdhën shokët në festë pushton internetin

Fytyra e djalit që nuk i erdhën shokët në festë pushton internetin

Fytyra e pikëlluar e këtij djali të vogël ka prekur me mijëra zemra sot. Atij nuk i erdhi asnjë nga shokët e kopshtit te festa […]

Të gjithë socialistët në valle, martohet deputeti Anduel Xhindi (FOTO)

Të gjithë socialistët në valle, martohet deputeti Anduel Xhindi (FOTO)

Deputeti i PS Anduel Xhindi, djali i të ndjerit Fatmir Xhindi, i cili u vra në vitin 2019, i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka […]

Yang berarti Kamu wajib memakai jidat buat dapat memusatkan bola, tidak mengenakan kekuasaan kepala. Ini bermanfaat supaya Kamu bisa mengendalikan bola setimpal dengan kemauan Kamu serta bola hendak bola88 meluncur langsung dengan kekokohan serta arah.
Kamu bisa memakai metode intersepsi ini dikala Kamu mau meregang bola dari kaki rival. Saat sebelum melaksanakan metode ini, Kamu wajib dapat membaca aksi rival terlebih dulu.

Kamu pula dapat menahan irama korban kompetitor. Sebab metode ini merupakan metode yang agen bola sangat berarti buat bisa bertahan dalam serbuan rival, namun Kamu wajib berjaga- jaga serta melawan bola, tidak dengan kaki Kamu. Sebab bila Kamu salah, Kamu bisa menyambut peringatan.

Bush membuat suatu kalkulator buat menuntaskan pertemuan differensial. Mesin itu bisa menuntaskan pertemuan differensial lingkungan yang sepanjang bandar togel terpercaya dikira kompleks oleh golongan siswa serta mahasiswa. Mesin itu amat besar serta berat sebab ratusan biku serta poros yang diperlukan buat melaksanakan kalkulasi.