podnodhreal

Horoskopi, 22 Tetor 2017/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për JU

Dashi Mundohuni te tregoheni me te kuptueshëm dhe me tolerante me partnerin tuaj sot sepse përndryshe do keni debatet akoma me te zjarrta me te....
webtv1
webtv

Rama paralajmëron shkarkime masive në polici: Operacion i pamëshirshëm brenda policisë

Foto arkiv Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar shkarkime masive në polici gjatë një fjalimi që mbajti në ministrinë e brendshme sot paradite. “Kemi  një situatë për...
kronika
ekonomi
opinion
game_zone_330
gjej pune
rajonibota
sport
kultura
telegram
dosjaspeciale
xxx
fotosmart1
VIDEO/ Shihni si një vajzë vjedh portofolin në çantën e farmacistes

VIDEO/ Shihni si një vajzë vjedh portofolin në çantën e farmacistes

Personazhi njohur publik Olti Curri ka publikuar videon dhe mesazhin e një farmaciste, e cila denoncon vjedhjen nga çanta e saj e portofolit… Për çudi, […]

FOTO LAJM/ Saimir Tahiri “noton” në kanabis, Edi Rama gajaset

FOTO LAJM/ Saimir Tahiri “noton” në kanabis, Edi Rama gajaset

Saimir Tahiri noton në kanabis, brenda në sallën e Kuvendit, ndërsa kryeministri Edi Rama gajaset. Fotomontazhin e ka publikuar në rrjetet sociale, ish-kryeministri Sali Berisha.

FOTO GALERI/ Policia e Dubait e kap krimin në ajër…, me dron

FOTO GALERI/ Policia e Dubait e kap krimin në ajër…, me dron

E ardhmja e transportit janë padyshim mjetet fluturuese, por policia e Dubait nuk kërkon të humbasë kohë. Në dispozicion të forcave të rendit atje janë […]

FOTO LAJM/ “Kryetari i 4 klaneve mafioze Edi Rama, shihni si është i rrethuar nga bandat”

FOTO LAJM/ “Kryetari i 4 klaneve mafioze Edi Rama, shihni si është i rrethuar nga bandat”

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku sipas saj shikohet të jetë Saimir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë në krah […]

FOTO GALERI/ E ardhmja e transportit , prodhohet droni dyvendësh

FOTO GALERI/ E ardhmja e transportit , prodhohet droni dyvendësh

Pamje të pabesueshme kanë kapur momentin e fluturimit të një droni dyvendësh që do të revolucionarizojë udhëtimin e përditshëm. “Passenger Drone” u ngrit në fluturim […]