Politika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 26 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Projektet e reja të punës ju interesojnë shumë. Çdo gjë që ka lindur tani, ose ka lindur në fillim të vitit, në të vërtetë...

Horoskopi, 25 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Këtë të diel do të keni një nevojë në rritje për të thënë atë që mendoni, pa u shqetësuar shumë se si do të...

Horoskopi, 24 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mundohuni të jeni të duruar në dashuri, por dijeni që Hëna nuk është në favorin tuaj. Në frontin e punës, mendoni edhe për disa...

Horoskopi, 23 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mos u shqetësoni: mëngjesi do të fillojë pak i tensionuar, por pasdite do jeni më në formë. Në frontin e punës, ju doni të...

Princ Leka ben njoftimin zyrtar: Erdhi ne jete Princesha Xheraldine

Familja Mbreterore ka njoftuar sot zyrtarisht lindjen e vajzes per ciftin mbreteror Princ Leka dhe Princeshe Elia. Ne njoftimin zyrtar thuhet se lindja ishte pa...