Kronika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 3 Mars 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Përmbahuni nga agresiviteti i tepruar dhe këmbëngulja. Falë këtyre teknikave të reja ju do të keni më shumë sukses për të menaxhuar letrat që...

Horoskopi, 2 Mars 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nuk do keni aspak për çfarë te qaheni sot juve qe jeni ne një lidhje.  Partneri do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe...

Ardit Gjebrea tregon gjendjen shëndetësore, i tregon Eni Çobanit kur do...

“E diela shqiptare” është prezantuar nga 3 personazhe shumë të njohur e të dashur për publikun, Marsela Çibukaj, Gentian Zenelaj dhe Enkel Demi, gjatë...

Horoskopi, 1 Mars 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Çdo aktivitet i mundshëm do të jetë i mirë për ju. Do të përpiqeni që çdo gjë ta shikoni me pozitivistet dhe në të...

Aurela poston foton. Basha me të shoqen në fundjavë, Luli ka...

Lulzim Basha ka marrë timonin në dorë këtë pasdite. E shoqja, Aurela ka postuar një foto në instagram ku duket bashkë me Bashën gjatë...