Tag: MESAZHE

“5 mijë euro nata”, Kejvina sqaron të vërtetën me skandalin e...

Disa imazhe te nje bisede, ku shihej emri i modeles Kejvina kthella, e ka kthyer kete te fundit serish ne vemendje te mediave roze. Pak...

Rudina Dembacaj publikon mesazhet me ish-deputetin, ‘sherri’ mes tyre për biznesin

Tashmë Rudina Dembacaj nuk fshihet më, madje poston dhe komunikime private me të dashurin e ri, ish-deputetin Mark Frroku. Pak minuta më parë ajo ka...

SMS e Sabrinës me miqtë para se të vritej nga babai,...

Media australiane “Daily Mail” raporton ditën e sotme se studentja  shqiptare kishte një marrëdhënie të tensionuar me prindërit e saj. Kjo media ka publikuar disa...

“Nuk e kam zakon por do i nxjerrim”, Meta tregon mesazhin...

Presidenti Ilir Meta ka treguar si kurre me pare  në konferencën për shtyp dhe një mesazh të kryeministrit Edi Rama drejtuar atij. Sipas Kreut të...

“Shqipëria ka nevojë për mentalitet europian”, Kryemadhi mesazh: Të vazhdojmë betejën…

Në Ditën e Evropës, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar duke dhënë një mesazh. Ajo thotë se kjo ditë na bën më të fortë...

Publikohen mesazhet e tjera/ Edhe maturantët e Dibrës detyrohen të vinë...

Përveç kërcënimit që kreu i FRESSH, Eljo Hysko, i bënte anëtarëve te PS për të qenë me detyrim në miting ditën e nesërme në...

FOTO/ “Nga 10 veta nesër në miting”! Dalin mesazhet ku kreu...

Mesazhat për të mbledhur njerëz në mitingu që do të mbajë nesër Erion Veliaj nuk kanë fund. Edhe kreu i Forumit Rinor të PS-së, Elio...

DETAJE/Vrau gjyshin me armë, zbulohen mesazhet që çuan në arrestimin e...

Disa mesazhe të gjetura në celularin e 16-vjeçarit Vangjel Kapllani, ku ai fliste me Flarian Xhyvelaj, duke e porositur këtë të fundit ti gjentë...

DENONCIMI/Dalin mesazhet: Administrata nuk lejohet të marrë pjesë në protestën e...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social mesazhin e një qytetari, i cili rrëfen se këtë të enjte në qytetin e Vlorës do...

FOTO/ Dalin mesazhet kërcënuese në Vlorë: “Të gjithë në takim me...

Protesta e opozitës që do të zhvillohet nesër në bulevardin e Tiranës i ka futur frikën Ramës i cili ka angazhuar të gjithë mjetet...