Tag: MESAZHE

VIDEO/ Oops! Përgjigjia që Enca u dha fansave, vuri në siklet...

Këngëtarja e famshme Enca Haxhia shpërndau ditën e djeshme një video, si përgjigje për të gjithë fansat që deri më tani i kishin kërkuar...

FOTO/ “Hape kamerën o legene, shpifse femër”, historia tre vjeçare e...

Një vajzë ka rrëfyer për JOQ historinë e saj të dashurise e cila nisi para tre vjetësh dhe mori fund me kërcenime. Sipas vajzës,...

MESAZHE/ “Oj qelbësirë që shkon për një copë 5 dhe pas...

Mesazhet e dy vajzave të cilat kanë shpërthyer në sharje mes njëra tjetrës po bëjnë xhiron e rrjetit. Bëhet fjalë për dy vajza nga...

FOTO/ Ergys vdes në Itali, mesazhet e shokëve pushtojnë facebookun

  Një aksident fatal në rrugën Palombarese mbrëmjen e 15 gushtit i ka marrë jetën një tjeter shqiptari. Ai quhet Ergys Merhori, 29 vjeç, i...