Tag: MESAZHE

‘Si do e shkulim nga aty atë p****’, dalin mesazhet e...

Zgjedhjet vendore ndonëse dhe disa muaj larg, janë padyshim çështja që vë në punë partitë politike. Kur flasim për to, kemi parasysh gjithë  përpjekjet...

FOTO/’Kujton se ka karrierë në Amerikë’, Bleona i kthehet keq komentuesit

Bleona Qereti njihet për guximin dhe moskokëçarjen. Një personazh i cili gjithmonë merr vemendje për shkak të tipit të saj, ku nuk i lë...

FOTO/Futbollisti i martuar ngacmon Bebe Rexhën, ajo i publikon mesazhet

Bebe Rexha, këngëtarja me origjinë shqiptare, së fundmi u bë e famshme me këngët e fundit për të cilat u vlerësua me çmime. Normalisht që...

Biseda me shoqen e ngushtë, zbulohet mesazhi i studentes greke para...

Shtypi grek vazhdon të publikojë detaje të reja lidhur me ngjarjen e rëndë në ishullin Rodos, ku janë të përfshirë shqiptari Aleksandër Luca dhe...

FOTO/Publikohen mesazhet, një student bisedon me Ramën: Më dha një ide...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa biseda të zhvilluara në aplikacionin WhatsApp të disa studentëve të Mjekësisë. Sipas mesazheve, një student u shkruan të tjerëve...

”Bobo çfarë kam bërë”, zbulohen mesazhet e vëllait me Ritvan Zykajn...

“Bobo çfarë kam bërë”, ka qenë një nga SMS-të që Ritvan Zykaj i ka dërguar vëllai të tij pak para se të arrestohej. Para...

Vrasja e shqiptarit në Itali, mesazhet prekëse të miqve:Do na mungosh,...

Miqtë e shqiptarit Viktor Picaku që u ekzekutua mbrëmjen e kaluar në Corato, Bari, kanë postuar një sërë mesazhesh pas humbjes së 23-vjeçarit. Në rrjetet...

Rama uron “mirëmëngjesi” me hartën e punësimeve në mars dhe merr...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm të dhënat mbi vendet e punës që janë hapur në muajin mars. “Me këtë rezultat domethënës të...

FOTO/ Skandal, Felaj në ‘Opinion’ komandohej nga mesazhet e Bledit: Ndërhy...

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” për të debatuar mbi zgjedhjen e kryeprokurores së re, kanë qenë të ftuar Enkelejd Alibeaj, Shkëlqim Gjata, Ermonela...

VIDEO/ Zyrtari i PPE: Drejtësia të punojë në pavarësi, të paprekshmit...

• Të paprekshmit duhet të japin llogari, veçanërisht në luftën kundër drogës. • Drejtësia duhet të punojë në pavarësi të plotë, pa asnjë ndërhyrje politike •...