FOTO/ Dalin mesazhet kërcënuese në Vlorë: “Të gjithë në takim me Ramën..”

Ndaje

Protesta e opozitës që do të zhvillohet nesër në bulevardin e Tiranës i ka futur frikën Ramës i cili ka angazhuar të gjithë mjetet e tij për të mbledhur sa më shumë njerëz në një takim që ai e ka paralajmëruar në Vlorë gjatë ditës së neserme.

“Shikoni Terrorin që i bën Edi Rama administratës së Jugut për të marrë pjesë në antimitingun në Vlorë”, shkruna në një një postim në faqen e tij në facebok deputeti i LSI Endrit Braimllari.

Deputeti i LSI Endrit Braimllari ka publikuar mesazhe që sipas tij kanë mbërritur në telefonat e punonjësve të administratës në Jug të vendit. Bëhet fjalë për mesazhe ku iu kërkohet të jenë të pranishëm nesër në takimin e kryeministrit Edi Rama në Vlorë, ndërkohë që kërkohet përgjegjësi nga çdonjeri.

 POSTIMI I PLOTE:

Shikoni Terrorin që i bën Edi Rama administratës së Jugut për të marrë pjesë në antimitingun në Vlorë.

Qytetarët ta refuzojnë këtë Kryeministër antikombëtar që mjetin e vetëm për të mbajtur pushtetin ka presionin dhe terrorin me bukën e gojës së qytetarëve.

Të gjithë me 16 Shkurt, ora 11, në “Bulevardin Dëshmorët e Kombit”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje