SMS e Sabrinës me miqtë para se të vritej nga babai, pse qante ajo

Ndaje

Media australiane “Daily Mail” raporton ditën e sotme se studentja  shqiptare kishte një marrëdhënie të tensionuar me prindërit e saj.

Kjo media ka publikuar disa mesazhe që 20-vjeçarja iu kishte dërguar miqve të saj më të afërt, përmes të cilëve përshkruante jetën brenda shtëpisë së saj në Adelaide, ku jetonte me prindërit Petrit e Romina Lekaj.

Disa nga mesazhet
Sabrina: “Unë vetëm qaja …Isha vërtet e zemëruar … sepse nëna ime gjithmonë më thërret k****
Mikja: “Oh, mirë, ti je një vajzë e bukur, mos dëgjo askënd”
Sabrina: “Faleminderit. Opinioni juaj ka shumë rëndësi për mua. Unë dua të studioj, por dua të sigurohem që të kem para”.

Sabina iu shkruante miqve të saj për marrëdhënien shpesh të paqëndrueshme me prindërit e saj dhe se nuk donte të jetonte më nën një çati me ta.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje