Publikohen mesazhet e tjera/ Edhe maturantët e Dibrës detyrohen të vinë në miting në Tiranë

Ndaje

Përveç kërcënimit që kreu i FRESSH, Eljo Hysko, i bënte anëtarëve te PS për të qenë me detyrim në miting ditën e nesërme në sheshin Nene Tereza me të paktën 10 persona, ndryshe humbasin vendin e punës, ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër mesazh, ku tregohet se si edhe maturantët e Dibrës detyrohen të jenë nesër në Tiranë.

POSTIMI I BERISHES:

Maturantet me detyrim per antimiting nga Dibra ne Tirane!

Lexoni mesazhin e prindit dixhital. sb

Pershendetje dr.Berisha. Jam prindi i nje maturanti nga Dibra. DAR Diber, nepermjet strukturave FRESH-it organizon maturantet e gjimnazeve te Dibres per ti derguar ne mitungun e dites se shtune qe organizon Erion Velia ne Tirane.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje