Rudina Dembacaj publikon mesazhet me ish-deputetin, ‘sherri’ mes tyre për biznesin

Ndaje

Tashmë Rudina Dembacaj nuk fshihet më, madje poston dhe komunikime private me të dashurin e ri, ish-deputetin Mark Frroku.

Pak minuta më parë ajo ka postuar në instastory mesazhet që shkëmben me Frrokun, ku duket se ka dhe një debat se kush është shefi në marrëdhënien mes tyre.

Tashmë moderatorja menazhon një prej biznesve të familjes Frroku, duke i ndryshuar dhe emrin dhe arredimin një lokali që ndodhet në periferi të kryeqytetit.

Kujtojme se dyshja shijuan udhetimin e pare te tyre drejt Milanos, aty ku moderatorja kishte hedhur dhe nje foto te perqafuar se bashku.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje