FOTO/ “Nga 10 veta nesër në miting”! Dalin mesazhet ku kreu i FRESH kërcënon anëtarët

Ndaje

Mesazhat për të mbledhur njerëz në mitingu që do të mbajë nesër Erion Veliaj nuk kanë fund.

Edhe kreu i Forumit Rinor të PS-së, Elio Hysko u dërgon mesazh anëtarëve të këtij forumi në emër të Erion Veliaj, që duhet të marrin me vete edhe 10 persona të tjerë.

“Nuk duhet t’ua përsëris më urdhrin, kaq po iu them”, kërcënon Hysko.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje