Tag: Bebe Rexha

FOTO/I gjatë dhe simpatik, Bebe Rexha fotografohet duke u puthur me...

Bebe Rexha, konfirmoi të enjten se ajo është në një romancë të re me kinematografin Keyan Safyari ndërsa të dy u fotografuan duke u...

FOTO/Puthje dhe prekje, Bebe Rexha ndan momentet romantike me mashkullin misterioz

Për herë të parë, Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory një imazh të sajin, ku shfaqet duke puthur një mashkull...

Rikthehet MTV Video Music Awards 2020, artistet shqiptaret pritet të ‘ndezin’...

Spektakli i madh i ndarjes së çmimeve muzikore, MTV Video Music Awards, do të mbahet këtë të diel. MTV përfundimisht hoqi komponentin e brendshëm të...

E pyesin për të pasmet bombastike, Bebe Rexha zbulon sekretin me...

Këngëtarja Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale nga ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj si dhe herë pas here...

FOTO/Bebe Rexha e sëmurë prej ditësh: E lodhur nga ky infeksion

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka treguar së fundmi se është në gjendje jo të mirë shëndetësore, pasi vuan nga infeksioni i sinusit....

Bebe Rexha tregon hapur momentet e vështira: Prindërit e mi u...

Kengetarja me origjine shqiptare, Bebe Rexha njihet per natyren e saj te drejtperdrejte dhe per sinqeritetin. Ne nje interviste te fundit, mediat e huaja, shkruajne...

“Nuk është shaka”, Bebe Rexha humbet shokun e saj nga koronavirusi:...

Sipas informacioneve te fundit, jane me shume se 100 mije te prekur ne rang bote nga koronavirusi dhe 10 mije viktima, ku Italia mban...

Bebe Rexha premtoi ndërtimin e shtëpisë në Bubq , kryefamiljari: Këta...

Kur Bebe Rexha erdhi në Shqiperi, ardhja e saj u prit me shume entuziazëm, pasi kengetarja shqiptare premtoi ndertimin e disa shtepive ne Bubq. Ajo...

Në Shqipëri pas tërmeteve, Bebe Rexha e vendosur: Fondet do t’i...

Bebe Rexha ishte ndër personalitetet me famë botërore e cila shkeli vetë ne tokën shqiptare për të parë dëmet dhe vizituar familjet e banorëve...

VIDEO/Këngëtarja shqiptare mban premtimin, niset drejt Shqipërisë për të dhënë ndihmën...

Pas ndërgjegjësimit të dhjetra artistëve dhe njerëzve me ndikim në shoqërinë shqiptare, do të marrin jetë dhe premtimet e Bebe Rexhës. Këngetarja shqiptare njoftoi disa...