Tag: Bebe Rexha

VIDEO/Bebe Rexha fluturon drejt Shqipërisë: Do sigurohem që paratë të përdoren...

Pas Dua Lipas dhe Rita Orës me dhurimin e 1 milionë eurove për te prekurit  nga tërmeti, vjen dhe një lajm shume i mire...

Këngëtaret e famshme probleme serioze me shëndetin, përfundojnë në spital

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, duket se nuk i ka pasur të mira raportet me shëndetin e saj. Disa ditë më parë,...

FOTO/Nuk përmbahet Bebe Rexha, tregon të pasmet gjigante nga plazhi

Bebe Rexha ka çuditur fansat e saj me një foto si asnjëherë më parë. Këngëtarja së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën...

FOTO/Këngëtarja e famshme shqiptare përlotet kur takon Angelina Jolie

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka realizuar ëndrrën e saj për të takuar aktoren e preferuar, Angelina Jolie.Edhe pse vetë është e...

Bashkëpunimi i shumëpritur, Mc Kresha do të këndojë me këngëtaren e...

Së fundmi pritet të kemi një bashkëpunim mes dy artistëve shqiptarëve, të preferuar dhe të ndjekur kudo. Mc Kresha dhe Bebe Rexha do të vijnë...

Foto provokuese gjysmë nudo e këngëtares shqiptare, çfarë reagimi bëri i...

Një foto e guximshme e Bebe Rexhës solli reagime të forta në rrjet dhe jo vetëm. Në ditëlindjen e saj të fundit, Bebe i...

FOTO/Nuk pritej nga Bebe Rexha, këngëtarja hap këmbët dhe pozon nudo

Bebe Rexha shqipartja me famë botërore njihet për faktin që nuk ka komplekse dhe e shfaq veten ashtu si është. Kete gje e ben...

Na bëjnë krenarë në botë, por këngëtaret shqiptare nuk shkojnë mirë,...

Së shpejti në Kosovë do të mbahet koncerti madhështor, i organizuar nga familja e famshme Lipa, e quajtur Sunny Hill. Dua do të sjellë...

“Këta paparacët e dreqit…”, Bebe Rexha acarohet keq me foton e...

Bebe Rexha është irrituar nga papacarët, të cilët e kanë fotografuar në një moment jo të përshtatshëm. Këngëtarja me origjinë shqiptare mesa duket nuk...

Alarmohen fansat, këngëtarja shqiptare poston foto nga spitali

Bebe Rexha është tejet aktive në rrjetet sociale duke postuar herë pas here dhe aktivitetet nga jeta e saj e përditshme. Këtë herë, Bebe ka...