Tag: Bebe Rexha

FOTO/Këngëtarja e famshme shqiptare kapet mat, shkon në plazh pa u...

Jemi mësuar ta shohim Bebe  Rexhën, gjithmonë pa komplekse. Në fakt është e vërtetë, ajo  nuk e vret shumë mendjen si duket. Këngëtarja me famë...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore nxjerr foton me bikini, mesazh të...

Bebe Rexha e ka treguar hapur që gjithmonë është kritikuar dhe nënvlerësuar për shkak të peshës së saj. E paragjykuar për shkak të formave...

FOTO/Këngëtarja shqiptare suprizon nënën e saj, i bën dhuratën e shtrenjtë

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare me famë botërore, nuk ka harruar të surprizojë nënën e saj. Dhe pse me një dhuratë modeste, Bebe ka treguar para...

“Shqiptarët nuk mbështesin njëri-tjerin”, këngëtarja me famë botërore e zhgënjyer

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka qënë gjithmonë në krahë të shqiptareve, sikurse nuk e ka mohuar kurrë origjinën e saj. Por këngëtarja me...

Aksidentohet këngëtarja shqiptare, mesazhi i saj: Më bëri të kuptoj sa...

Bebe Rexha është përfshirë në një aksident mbrëmjen e djeshme. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo në rrjetet sociale. Fatmirësisht te gjithë janë...

FOTO/Fitoi çmim në “Billboard Music Awards”, Bebe Rexha jep një tjetër...

Në “Billboard Music Awards” këtë vit fitoi edhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, kënga e së cilës u nderua me çmimin “Top kënga më e...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore tregon për sëmundjen: Nuk dua t’iu...

Nuk e kemi ditur më parë që këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha të vuante nga nje semundje e rrallë. Ditën e sotme përmes një...

VIDEO/Bebe Rexha një shqiptare e vërtetë, këndon këngën e njohur popullore

Bebe Rexha është ndër artistet e cila nuk e harron kurrë origjinën e saj. Përkundrazi, këngëtarja përpiqet ta dëshmojë çdo ditë e më shumë...

VIDEO/Bebe Rexha mbledh gratë e famshme në një darkë speciale, ja...

Bebe  Rexha ka tërhequr vemendjen e shtypit rozë për shkak të iniciativës së saj në ditën e gruas. Për të fuqizuar rolin e gruas në...

”Babai më urren”, Bebe Rexha zbulon mesazhin që mori për videoklipin...

Kënga e re e Bebe Rexhës u pëlqeu të gjithëve, përveç babait të saj. Këngëtarja ditën që publikoi këngën shkruante se babai i saj nuk...