Na bëjnë krenarë në botë, por këngëtaret shqiptare nuk shkojnë mirë, ja çfarë ka ndodhur këtë herë

Ndaje

Së shpejti në Kosovë do të mbahet koncerti madhështor, i organizuar nga familja e famshme Lipa, e quajtur Sunny Hill. Dua do të sjellë këngëtarë të dëgjuar në vendlindjen e saj. Mësohet se në koncert do të marrim pjesë këngëtarë të famshëm si: Miley Cyrus, Ava Max, Gashi, dj Calvin Harris, Elvana Gjata etj.

Në një intervistë për ‘RTK’, babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa ka treguar se edhe dy këngëtareve të njohura shqiptare me origjinë shqiptare i është dërguar ftesa për të qenë të pranishëm, por e kanë refuzuar.

Ashtu siç pritej, Rita Ora nuk mund të pranonte ftesën, pasi me Dua Lipën marrëdhëniet nuk i ka dhe aq të ngrohta. Ajo që na çudit është refuzimi nga Bebe, e cila eshte parë të shkojë mirë me Duan. Mesa duket edhe Bebe Rexha nuk paska një pëlqim për familjen Lipa, pavarësisht se nuk ka dhënë asnjë arsye për mungesën në koncert.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje