FOTO/Nuk përmbahet Bebe Rexha, tregon të pasmet gjigante nga plazhi

Ndaje

Bebe Rexha ka çuditur fansat e saj me një foto si asnjëherë më parë. Këngëtarja së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur në bikini, duke vënë në plan të parë të pasmet bombastike.

Teksa po relaksohej në plazh, Bebe vendosi të provokojë keq ndjekësit duke fotografuar nga afër të pasmet, por perpos kësaj, këngetarja shkruan se çdokush duhet ta dojë trupin e vetë.

Kujtojmë se “You Can’t Stop the Girl” titullohet projekti i fundit nga Bebe Rexha.

//DRONI.al//

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje