Tag: seksi

FOTO/Ledri Vula njofton klipin e ri me foton e nxehtë me...

Prej ditësh Ledri Vula ka paralajmëruar projektin e tij më të ri, i cili do të jetê një dedikim për vogëlushen e tij që...

FOTO/Rikthehet fuqishëm Elvana Gjata, çmend rrjetin me pozat e fundit

Elvana Gjata është shkëputur nga muzika, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e kemi parë  shumë të distancuar dhe nga rrjetet sociale. Së fundmi,...

PAMJE +16/Videoklipi që mbahej i fshehtë: Filmimet e çuditshme ku Kim...

Kanye West dhe Tyga, dikur baxhanakë, u dedikuan një këngë Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, “Feel Me”, ku përmendën gjithë çfarë i bënin partneret...

FOTO/Inis Gjoni mahnit me pozat në plazh, format perfekte trupore nuk...

Duke se vitet per Inis Gjonin nuk jane problem, pasi sado te jete regjisorja e njohur, format e saj nuk e tradhetojne kurre. Inis Gjoni...

FOTO/Era Istrefi rikthen postimet provokuese, shfaqet joshëse me bikini

Kengetarja me e klikuar shqiptare ne bote, Era Istrefi i eshte rikthyer postimeve ne Instagram, pas disa muajsh terheqje dhe heshtje. Së fundmi, përmes një...

FOTO/Trejsi Sejdini i kalon limitet, pozon me bikini dhe nxjerr në...

Modelja shqiptare Trejdi Sejdini, shpeshhere e komentuar dhe per lidhjet me te denuarit per krime, ka “vënë flakën” Instagramit me fotot e fundit që...

Arsyeja pse nuk qesh asnjëherë në foto, Rezarta Shkurta paska ‘hall’...

Rezarta Shkurta pozon rralle me buzeqeshje. Por, pas gjithë kësaj paska një arsye që na ka treguar vetë ajo. Rezarta ka publikuar një foto në...

A duhet të kryeni marrëdhënie intime në periudhën e Koronavirusit, flasin...

Koronavirusi transmetohet nepermjet kontakteve shume te ngushta me njerez te cilet jane te infektuar, ndaj eshte sugjeruar gjithmone izolimi. Por ne kushte te tilla lindin...

FOTO/Nënë e 4 fëmijëve, Kim Kardashian në super formë gjatë pushimeve

Ylli televiziv amerikan, e shndërruar në sipërmarrëse, Kim Kardashian ka realizuar një seri pozash fenomenale, teksa ka reklamuar trupin e saj fantastik në një...

FOTO/Këngëtares shqiptare era ia nxjerr të gjitha sheshit

Foto shumë sensuale të Rita Orës kanë zene faqet e para të mediave rozë. Kengetarja e cila njihet per guximin e saj, aksidentalisht ka...