Tag: Bebe Rexha

Bebe Rexha jep këshilla si të luftoni ankthin

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka rrëfyer përvojën e saj me ankthin ndërsa ka sugjeruar edhe mjetet se si mund të...

MTV VMA/Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha marrin nominimet e...

Ne krenohemi me ato. Dhe ato dinë të na mbajnë gjithmonë të surprizuar. Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha, 3 këngëtaret me origjinë...

MESAZHI/ Goditi me çizme Ramën, Kryemadhi merr mbështetjen nga personazhi VIP

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka reaguar në lidhje me zhvillimet e fundit politike në Shqipëri, ku në qendër të vëmendjes ka qenë...