“Nuk është shaka”, Bebe Rexha humbet shokun e saj nga koronavirusi: Ishte vetëm 45 vjeç

0Shares
0

Sipas informacioneve te fundit, jane me shume se 100 mije te prekur ne rang bote nga koronavirusi dhe 10 mije viktima, ku Italia mban vendin e pare.

Fatkeqesisht, ky virus perhapet shpejt nga nje person ne nje person tjeter, ndaj nje nder masat kryesore ka qene karantinimi.

Edhe Bebe Rexha, kengetarja me fame boterore ka ndare nje lajm te lidhur ne rrjetet sociale sa i perket kesaj situate.

Këngëtarja e njohur shqiptare me fame botërore, Bebe Rexha, nëpërmjet një postimi në Twitter ka njoftuar se ka humbur një nga miqtë e saj. Shkak për vdekjen e tij është bërë Koronavirusi, ndaj këngëtarja ka një mesazh për të gjithë.

“Kjo nuk është një shaka. Një mik i një miku sapo vdiq nga Koronavirusi në moshën 45-vjeçare. Qëndroni të sigurt në shtëpi dhe bëni detyrën tuaj. Ju lutem,” ka shkruar Bebe.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje