Njoftim nga OSHEE: Sportelet të mbyllura në gjithë vendin, ja kur rinis puna

Ndaje

OSHEE ka njoftuar se të gjithë qytetarët, se sportelet e qendrave të Kujdesit ndaj Klientit do të jenë të mbyllura ditën e shtunë dhe dielë, por do të hapen sërish ditën e hënë.

Njoftimi i OSHEE-së:

Të nderuar klientë! Furnizuesi i Shërbimit Universal (FSHU Sh.A), pjese e OSHEE Group, njofton abonentët se sot, të shtunën dhe te dielën, respektivisht 20, 21 dhe 22 Mars 2020, sportelet e qendrave të Kujdesit ndaj Klientit (KNK) janë mbyllura në të gjithë vendin. Zyrat e KNK do të nisin punë të Hënën, 23 mars, ora 07:00 📌 Për çdo nevojë për tu informuar apo raportuar ndonje problem, mund te telefonojnë në numrin e shërbimit call center 04 227 41 41 Faleminderit

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje