FOTO/I gjatë dhe simpatik, Bebe Rexha fotografohet duke u puthur me të dashurin e ri

0Shares
0

Bebe Rexha, konfirmoi të enjten se ajo është në një romancë të re me kinematografin Keyan Safyari ndërsa të dy u fotografuan duke u puthur.

Interpretuesja e hiteve befasoi të dashurin e saj me një udhëtim në një veturë ‘Ferrari’ për të festuar ditëlindjen e tij, shkruan DailyMail.

Bebe Rexha shihej e veshur me një kostum të zi me lëkurë gjarpëri dhe material rrjete, ndërsa qëndronte në majë të gishtërinjve për të puthur të dashurin e saj të gjatë dhe mjaft të pashëm.

Ne foton e fundit qe ajo publikoi, te dashurit ia kishte fshehur fytyren, por paparaceve nuk u shpeton asgje.

Duke pozuar në ‘Ferrari’ pas udhëtimit të tyre të lumtur, ajo shkroi në mbishkrimin e fotografisë: “Gëzuar ditëlindjen beb”, ndërsa u përkul për t’i dhënë atij një puthje.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje