Tag: i dashuri

Dëshmia e Fjolla Morinës, këngëtarja pranon lidhjen me biznesmenin: Ishim gati...

Këngëtarja Kosovare, Fjolla Morina, e cila u arrestua pak javë më parë në Pikën Kufitare Morinë, pasi u kap me armë zjarri në çantë,...

FOTO/I gjatë dhe simpatik, Bebe Rexha fotografohet duke u puthur me...

Bebe Rexha, konfirmoi të enjten se ajo është në një romancë të re me kinematografin Keyan Safyari ndërsa të dy u fotografuan duke u...

FOTO/Prej kohësh në një lidhje, Fjoralba Ponari ‘dorëzohet’ dhe zbulon partnerin...

Është përfolur gjatë në media për lidhjen e Fjoralba Ponarit e deri më tani nuk është publikuar asnjë foto që të mund t’ja shikojmë...

31-vjeçari i futet në shtëpi të dashurës, e reja e denoncon...

Gjykata ia kishte ndaluar t’i afrohej e ta takonte, por ai nuk e mori parasysh, duke vijuar me zakonin. Një vajzë e re ka bërë...

VIDEO/Shumë pak kohë të lidhur, Genta Ismajli fillon nga ‘sherret’ me...

Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye...

FOTO/E mban të fshehtë lidhjen e saj, Soni Malaj publikon për...

Kengetarja Soni Malaj prej vitesh e ka mbajtur sekrete për mediat jetën e saj private, sidomos pas divorcit me balerinin italian, Mirko Luccarelli. Por këtë...

VIDEO/Këngëtarja e njohur shqiptare bën daljen e parë publike me të...

Ka disa ditë që mediat rozë zbuluan lidhjen e fshehtë të kengetares së njohur Genta Ismajli, e cila po ben prej shumë kohësh që...

VIDEO/U shtrua në spital psikiatrik, këngëtarja e njohur shfaqet pas shumë...

Edhe pse gjendja e saj shëndetsore u përfol shumë javëve të fundit, Britney Spears është parë për herë të parë, pas shtrimit në spitalin...

FOTO/Olta Boka e konfirmon zyrtarisht, fejohet me djalin e ish-deputetit të...

Olta Boka prej kohësh është në një marrëdhënie me djalin e ish-deputetit të LSI, ndërsa ndjekesit ishin kuriozë per shkak se ai nuk njihej. Vitin...

VIDEO/Avokatja vendos kamerë të fshehtë për të dëshmuar dhunën, i dashuri...

Një avokate braziliane ka vënë në punë zgjuarësinë e saj për ti 'shpëtuar' kthetrave të të dashurit të saj abuzues. Luciana Sinzimbra, 26 vjeçare, për...