Tag: fotot

Gazetari i nxjerr fotot: “Bosi” shqiptar i kokainës nga burgu i...

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar disa foto në rrjetin e social facebook, ku në njërën prej tyre shfaqet koka e kartelit të kokainës, Dritan...

FOTO/I gjatë dhe simpatik, Bebe Rexha fotografohet duke u puthur me...

Bebe Rexha, konfirmoi të enjten se ajo është në një romancë të re me kinematografin Keyan Safyari ndërsa të dy u fotografuan duke u...

I shpëtoi shpërthimit të fortë në Tiranë, dalin fotot e Preng...

Preng Gjini, babai i dy fëmijëve i ka shpëtuar atentatit me rreth 500 gram C4 të vendosur në gomën e djathtë të makinës me...

FOTO/Brenda rezidencës 40 milionë dollarëshe të Jennifer Lopez-it

Jennifer Lopez, ylli i famshem, di te qendroje gjithmone ne vemendje te mediave. Kjo jo vetem per moshen e saj 51 vjecare qe zor...

E mbytën me kërkesa për kaçurrelat, Kostaq Papa hap arkivin me...

Deputeti i opozitës së re, Kostaq Papa, i njohur per batutat e tij ne Kuvend,  ka hapur arkivat me foto të tij në rini....

FOTO/Këta janë dy vëllezërit që vranë taksistin në Fushë Prezë

Keta jane dy vellezerit, Sajmir dhe Arsil Shera, të arrestuar në Tiranë për vrasjen e taksistit 71-vjeçar Abdulla Budlla. Siç raporton policia, njëri prej...

Publikohen për herë të parë fotot ‘sekrete’, dalin në publik vajzat...

Keto jane fotografitë e rralla të dy vajzave të Presidentit të Rusisë, Vladimir Putin, nga martesa e tij e parë. Fotot ‘sekrete’ janë bërë publike...

Berisha shpërndan fotot e dhunës policore ndaj 15-vjeçarit: Iu vërsulën si...

Ish-kryeministri Berisha ka denuar dhunën e ushtruar nga policia ndaj një 15-vjeçari te parku i Liqenit. Berisha ka shpërndarë edhe mesazhin e nënës së tij,...

FOTO/Mediat nxjerrin provat: Kim Jong-un ka më shumë se një sozi

Fotografitë e Kim Jong-un, janë vendosur në lupën e  vëzhguesve të internetit, të cilët pretendojnë se para disa ditësh në inaugurimin e fabrikës, ishte...

Dalin fotot e para nga takimi, Meta pret Berishën në Presidencë

Ka nisur takimi në presidencë mes Ilir Metës dhe ish-kryeministrit Sali Berisha. Nga burimet e Presidencës, u zbulua fillimisht se do të diskutohej mbi...