FOTO/Puthje dhe prekje, Bebe Rexha ndan momentet romantike me mashkullin misterioz

Për herë të parë, Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory një imazh të sajin, ku shfaqet duke puthur një mashkull pranë një veture luksoze.

Artistja ka mbuluar fytyrën e mashkullit misterioz me një emoji në formë zemre dhe ka shkruar “Urime ditëlindjen beb”.

Kjo ka lënë fansat të aludojnë se 31-vjeçarja është në një lidhje serioze dhe mjaft e lumtur në krahët e mashkullit, që nuk preferon ende ta bëjë publik për mediat.

Pak kohë më parë, ajo u pa nën shoqërinë e një djaloshi misterioz, i cili rezultoi të ishte regjisori i njohur Keyan Safyari, me të cilin aludohet se artistja shqiptare është në lidhje.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje