Bebe Rexha tregon hapur momentet e vështira: Prindërit e mi u infektuan nga koronavirusi

0Shares
0

Kengetarja me origjine shqiptare, Bebe Rexha njihet per natyren e saj te drejtperdrejte dhe per sinqeritetin.

Ne nje interviste te fundit, mediat e huaja, shkruajne sesi ajo ka zbuluar se prinderit iu infektuan me COVID-19.

Bebe tha se ata ishin shumë sëmurë, por tani janë duke u shëruar.

“Me siguri mami dhe babi im nuk duan që ta them, por ata u sëmurën, u prekën nga koronavirusi. Ishin shumë sëmurë për gati tre javë, unë isha nervoze. Nuk udhëtoja dot, sepse unë rri në Los Angeles dhe ata në Nju Jork. Ndihesha keq pasi ata nuk më kishin mua apo vëllain tim atje, mirëpo më në fund falë zotit tani ata ndihem më mirë, mund të shijojnë ushqimin përsëri”, tha Bebe Rexha.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje