E pyesin për të pasmet bombastike, Bebe Rexha zbulon sekretin me një video të vetme

0Shares
0

Këngëtarja Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale nga ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj si dhe herë pas here bashkëbisedon dhe me ndjekësit.

Ne vijim te story-eve te saj, ajo ka dashur te ktheje pergjigje per pyetjet qe i bejne lidhur me te pasmet, te cilat ajo vete i ka etikuar shpeshhere si te medha dhe te beshme.

Bebe i është kthyer të gjithë pyetësve duke publikuar një video e bërë në vitin 2001 ku ajo shihet duke bërë ‘squats’.

‘Arkivi i 2001-tës, me pamje të gjetura nga Thom Kerrv (të gjithë vazhdojnë të më pyesin për sekretin tim se si i mbaj të pasmet e mia të mëdha. Shikojeni)”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/CD6yUdWF0tx/?utm_source=ig_embed

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje