Tag: sekreti

VIDEO/37 vjeç dhe ende e virgjër, sportistja e njohur: Dua t’ia...

Atletja shume simpatike  Lolo Jones ka deklaruar  se të qenit e hapur për virgjërinë e saj e ka shkatërruar jeten e saj dhe marredheniet...

Nxorri sekretin shtetëror mbi marrëveshjen e detit, Kotzias rrezikon 13 vite...

Ish-ministri i jashtëm Nikos Kotzias rrezikon 13 vite burg. Nikos Kotzias, i cili pasi dha dorëheqjen pas përplasjeve që pati me ministrin e Mbrojtjes, Panos...

SHKRIMI I 1606/ Sekreti i Skënderbeut në fushën e betejës ishte…

Në librin « Maximes d’estat militaires et politiques » të Giovanni Botero (1544 – 1617) – të përkthyer në gjuhën frënge nga Pierre de...