VIDEO/Këngëtarja shqiptare mban premtimin, niset drejt Shqipërisë për të dhënë ndihmën e saj

0Shares
0

Pas ndërgjegjësimit të dhjetra artistëve dhe njerëzve me ndikim në shoqërinë shqiptare, do të marrin jetë dhe premtimet e Bebe Rexhës.

Këngetarja shqiptare njoftoi disa ditë më parë që do të jetë në Tiranë e Durrës shumë shpjet, dhe ajo duket se e ka mbajtur premtimin e saj. Nëpërmjet një videoje të postuar në Instagram këngëtarja shqiptare me fame botërore thotë se po niset së bashku me babain e saj drejt Shqipërisë.

Qëllimi im është të ndërgjegjësoj mediat botërisht thotë Bebe. Babi dhe unë po bëhemi gati për të shkuar në aeroport.

https://www.instagram.com/p/B5iadR_FRGf/?utm_source=ig_embed

Edhe shumë figura të famshme shqiptare kanë dhënë ndihmën e tyre në këtë katastrofë natyrore, përmendim këtu Rita Orën, Dua Lipën e shumë të tjerë.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje