Kronika

#ONTOP

#ROZE

Trashëgimtarja e Top Channel bën ndryshimin drastik në fytyrë, sqarimi që...

Trashegimtarja e Top Channel, Sara Hoxha ka folur hapur per ndryshimet ne fytyren e saj, pasi ndjekesit ne rrjetet sociale vune re nderhyrjet. Njera prej...

Horoskopi, 14 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dëgjojini këshillat e Saturnit sot ju qe jeni ne një lidhje. Te jesh me statusin tuaj është fat, prandaj duhet bere pak durim për...

Moderatorja e njohur e konfirmon: S’do jem më në “Portokalli”

Nje tjeter imazh televiziv i Top  Channel largohet nga ky ekran, per tu zhvendosur diku tjeter. Behet fjale per moderatoren e njohur Xhemi Shehu, e...

VIDEO/Stresi bën pjesë të këngës Elvana Gjatën dhe zbulon arsyen

Ditën e djeshme,reperi i njohur  Stresi solli për publikun shqiptar një projekt të ri, i cili kësaj here vinte si bashkëpunim. Ai bashkoi forcat me...

Horoskopi, 13 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Te dashuruarit nuk do arrijnë dot te përjetojnë emocionet qe aq shume kane pritur dhe do kenë një dite tejet te zakonshme. Priten takime...