Tag: zjarr

Merr flakë një autobus i mbushur plot me pasagjerë në aksin...

Merr flakë një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan, aspo zbret vendin e njohur si Qafa e Koshovicës Mësohet se në momentin që mori flakë...

VIDEO/Përfshihet nga flakët hyrja e Bashkisë së Kamzës

Flakë zjarri kanë përfshirë pjesën e hyrjes së bashkisë së Kamzës. Mësohet se flakët kanë rënë pak më parë dhe pritet ndërhyrja e forcave zjarrfikëse...

E FUNDIT/ Përfshihet nga flakët Urgjenca e Spitalit të Durrësit, evakuohen...

Nje zjarr i permasave te medha ka perfshire urgjencen e spitalit te Durresit, per shkaqe qe ende nuk dihen. Situata ka shkaktuar panik, nderkohe qe stafi...

Zbulohet në kohë rekord autori i zjarrit në Pezë, flakët dolën...

Policia zbardh në kohë rekord zjarrvënien në fshatin Roshnje, Njësia Administrative Pezë. Arrestohet në flagrancë një 65-vjeçar, si autor i dyshuar i zjarrvënies. "Specialistët për...

Festojnë ditëlindjen në mal, adoleshentët i vënë zjarrin pyllit me pisha

Shkojnë të festojnë ditëlindjen e një mikut të tyre në mal, por i vendosin zjarrin nga pakujdesia pyllit me pisha. Ngjarja ka ndodhur pasditen e...

Përfshihet nga flakët godina e Sigurimeve Shoqërore në Fier, ku dyshon...

Godina e Sigurimeve Shoqërore në Fier është përfshirë nga flakët. Sipas policisë, sot rreth orës 07:20, në lagjen “15 Tetori” ne katin e parë...

Digjet fabrika e prodhimit të paletave në Fushë-Krujë, zjarri i qëllimshëm

Fabrika e prodhimit të paletave dhe përpunimit të drurir në Fushë Krujë pranë urës së Gjolës është përfshirë nga një zjarr i madh në...

Merr flakë magazina e gomave, tymi mbulon zonën e Kasharit në...

Një zjárr i madh ka rënë paraditen e sotme në zonën e Kasharit në Tiranë, duke shkaktuar pánik te qytetarët, të cilët kanë publikuar...

Vdes e moshuara në Durrës, shkak i zjarrit një cigare e...

Një e moshuar ka gjetur vdekjen në orët e para të mëngjesit të sotëm në Durrës pasi banesa ku jetonte është përfshirë nga flakët....

Zjarr në Sauk të vjetër, policia jep detajet e para

Policia jep informacione paraprake lidhur me nje zjarr ne zonat afer Tiranes. Nga detajet e para, mesohet se zjarri ke arene ne Sauk te Vjeter...