VIDEO/Përfshihet nga flakët hyrja e Bashkisë së Kamzës

Flakë zjarri kanë përfshirë pjesën e hyrjes së bashkisë së Kamzës.

Mësohet se flakët kanë rënë pak më parë dhe pritet ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për shuarjen e tyre.

Dyshohet se shkak për flakët është bërë një defekt në sistemin e ngrohjes dhe ftohjes së godinës. Imazhet e para të flakëve janë publikuar nga vetë ish-kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu.

Live Bashkia Kamëz

Publiée par Xhelal Mziu sur Samedi 19 septembre 2020

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje