Përfshihet nga flakët godina e Sigurimeve Shoqërore në Fier, ku dyshon policia

Foto Ilustruese

Godina e Sigurimeve Shoqërore në Fier është përfshirë nga flakët. Sipas policisë, sot rreth orës 07:20, në lagjen “15 Tetori” ne katin e parë të Sigurimeve Shoqërore, ka rënë zjarr.

Në vendngjarje shkuan shërbimet e policisë dhe forcat zjarrfikëse të cilat bënë të mundur fikjen e zjarrit. Paraprakisht dyshohet se shkak ka qenë një shkëndijë elektrike.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Sot rreth orës 07:20, në lagjen “15 Tetori” ne katin e parë të Sigurimeve Shoqërore, ka rënë zjarr.

Në vendengjarje shkuan shërbimet e policisë dhe forcat zjarrfikëse të cilat bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Paraprakisht dyshohet se shkak ka qënë një shkëndijë elektrike. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje