E FUNDIT/ Përfshihet nga flakët Urgjenca e Spitalit të Durrësit, evakuohen pacientët

Foto Ilustruese

Nje zjarr i permasave te medha ka perfshire urgjencen e spitalit te Durresit, per shkaqe qe ende nuk dihen.

Situata ka shkaktuar panik, nderkohe qe stafi po perpiqet te transportoje pacientet e shtruar ne urgjence.

Zjarrfikesja dhe policia kane mberritur dhe po punohet per venien e situates ne kontroll.
vijon..
/DRONI.al/

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje