Zjarr në Sauk të vjetër, policia jep detajet e para

Policia jep informacione paraprake lidhur me nje zjarr ne zonat afer Tiranes.

Nga detajet e para, mesohet se zjarri ke arene ne Sauk te Vjeter ne nje siperfaqe ullishte. Deri tani nuk raportohet per deme.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 08.05.2020, rreth 14:35, në Sauk të Vjetër, tek Lapidari në kodër, ka rënë zjarr në një sipërfaqe ullishteje. Në vendngjarje janë nisur sherbimet e zjarrfikëses për të bërë të mundur fikjen e zjarrit. Nuk ka probleme për njerëzit dhe banesat.

Grupi hetimor dhe Sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje