Merr flakë një autobus i mbushur plot me pasagjerë në aksin Fier- Levan

0Shares
0

Merr flakë një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan, aspo zbret vendin e njohur si Qafa e Koshovicës

Mësohet se në momentin që mori flakë autobusi ka qenë i mbushur me udhëtarë të cilët lëviznin nga Levani për në Fier.

Sapo janë pikasur flakët, drejtuesi i mjetit dhe fatorinua kanë zbritur pasagjerët.

Mësohët se flakët kanë shpërthyer në pjesën e pasme të autobusit, e shkak mund të jetë një defekt në motor.

/DRONI.AL/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje