Tag: zjarr

VIDEO/Flakët përfshijnë 4 katet e spitalit, çfarë e shkaktoi zjarrin në...

Një zjarr ka rënë në orët e para të mesnatës në Spitalin e Durrësit. Zjarri dhe tymi që përfshinë spitalin shënuan vetëm dëme materiale...

Zjarr në Spitalin e Durrësit, pavioni mbushet me tym, evakuuohen pacientët

Spitali i Durrësit është përfshirë nga flakët gjatë orëve të para të mesnatës. Zjarri ka rënë në sektorin e Kirurgjisë dhe ka përfshirë më...

Zjarr në një banesë në Këlcyrë, digjet brenda një person

Një i moshuar 82-vjeçar ka humbur jetën, pasi banesa e tij u përfshi nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në mëngjesin e kësaj...

Përfshihet nga flakët godina e njësisë Bashkiake, evakuuohen banorët nga pallati

Zjarr në një prej zyrave të njësisë bashkiake nr. 9 në kryeqytet. Ngjarja ndodhi para pak minutash. Mesohet se zjarri ka ndodhur në godinën...

VIDEO/Panik në Pogradec, flakët përfshijnë katin e fundit të pallatit në...

Nje zjarr ka rënë në katet e fundit te nje pallati në një prej lagjeve kryesore të qytetit të Pogradecit. Nga pamjet që DRONI.al disponon,...

Zjarr në Gjirokastër, dyshohet i qëllimshëm, nisi brenda kinemasë së qytetit

Një zjarr ka rënë në pjesën e pasme të ndërtesës së kinemasë së Gjirokastrës, në një dhomë të vjetër që përdorej si tip magazine. Ndërhyrja...

E FUNDIT/Përfshihet nga flakët zyra e Kadastrës në Fier

Raportohet se Zyra e Kadastrës në Fier është përfshirë nga flakët. Nga informacionet e para mesohet se ngjarja ka ndodhur në orët e para...

Vijojnë zjarret në Devoll, kërkohet ndihma nga ajri

Një zjarr i madh ka përfshirë pyjet e fshatit Nikolicë në Devoll prej ditës së djeshme.Burime bëjnë me dije se zjarri vijon ende në...

FOTO/Zjarr i madh në Fier, shkrumbohen disa hektarë me pyje

Janë rikthyer zjarret në vend, ku së fundmi raportohet zona pyjore të malit të Cakranit në Fier është përfshirë nga flakët. Sipas informacioneve paraprake deri...

Shkozë, zjarri përfshin një kat në pallatin e banesave sociale

Një zjarr ka përfshirë katin e fundit të një pallati 5-katësh në banesat sociale, në Shkozë. Nga të dhënat e para mësohet se nuk ka...