Tag: zjarr

Digjet një makinë në Elbasan, në pronësi të policit të krimeve

Një automjet është përfshirë nga flakët në lagjen "5 Maji" në Elbasan. Policia bën me dije se ka rënë zjarr nē mjetin tip "Benz",...

Tragjedi në kohën e pandemisë/Avioni me mjekë dhe furnizime mjekësore merr...

Një aeroplan i vendosur në Tokio u rrëzua ndërsa po dilte nga Aeroporti Ndërkombëtar Ninoy Aquino në qytetin Filipine të Manila të Dielën, ku...

FOTO/Shpërthim e zjarr në një banesë në Devoll, humb jetën brenda...

Një e moshuar humbi jetën mëngjesin e sotëm në Devoll pasi banesa e saj u përfshi nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Poloskë, ndërsa...

Zjarr në një banesë në rrugën e Teleferikut, lëndohet pronari i...

Perfshihet nga zjarri nje banee ne Tirane dhe mbetet i lenduar kryefamiljari. Ngjarja ka ndodhur ne zonën e Teleferikut në kryeqytet dhe sipas policise,...

Digjet banesa tek 9-katshet, shpëtohet mrekullisht një fëmijë

Një banesë 1 katëshe është përfshirë nga zjarri mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si 9 katëshet, ndërsa nuk...

Zjarr në një pallat në Tropojë, shkrumbohen nga flakët dy banesa

Dy banesa në Tropojë mesohet se janë djegur nga zjarri pak pas mesnate. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Cerrnicë rreth orës 00: 30, në një...

Digjet kasollja, e moshuara në Vlorë humb jetën mes flakëve

Policia e Vlores ka dhene informacione lidhur me nje ngjarje te rende te ndodhur ne Vlore. Nga informacioni paraprak, dyshohet se në një stan ka...

Digjen baraket e komunitetit rom në Shkodër, vdes 13-vjeçarja

Një 13 vjeçare ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në Shkodër. Mesohet se baraket ku jetojnë komuniteti rom u përfshinë nga zjarri për arsye...

Zjarri i merr jeten femijes 2 vjecar ne Kurbin

Nje femi 2 vjec humbi jeten sot pasi nje zjarr ra ne nje shtepi ne Kurbin. Zjarrfikesit arriten te shuajne zjarrin por femija 2...

Zjarr në shkollën 9-vjeçare në Laç, nxënësit nxirren me urgjencë jashtë

Fatmirësisht pa pasoja te renda, një zjarr ka rënë në ambjentet e nje shkolle 9-vjeçare në Laç. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, duke...