Tag: shkoder

Policia jep detajet e arrestimit pas atentatit në Shkodër, dorëzohet dhe...

Policia e Shkodrës ka bërë ndalimin dhe arrestimin e 19-vjeçarit që i bëri atentat Mentor Hasanajt, shefit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe si dhe...

FOTO/Djali u përfshi në atentatin e Shkodrës, babai thirrje publike: Dorëzohu,...

Policia vijon të jetë në kërkim të 19 vjeçarit I akuzuar për atentatin ndaj makinës së shefit të policisë bashkiake të Malësisë së Madhe...

Atentati në Shkodër/Burimet: Shefi i policisë bashkiake ka një predhë në...

Shefi i Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj vijon të jetë nën kujdesin e mjekëve në spitalin e Traumës. Sipas Ora News, 39...

Në pranga një person me precedent të theksuar kriminal, detajet nga...

Policia ka vene ne pranga një person me precedent kriminal të theksuar në fushën e narkotikëve dhe krimeve ndaj personit. Arrestohet edhe bashkëpunëtori i tij,...

EMRI/Zbardhet atentati në Shkodër, policia shpall në kërkim 19-vjeçarin

Pa kaluar 24 orë nga atentati me armë zjarri ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj, uniformat blu kanë bërë...

Atentati ndaj shefit të Policisë, gjendet motorçikleta e përdorur nga autori

Gjendet motorçikleta e cila është përdorur për të kryer atentatin ndaj Drejtorit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe, Mentor Hasanaj. Burime bëjnë me dije...

EMRAT/ Të dënuar për “shitje të narkotikëve”, OFL i dërgon formularin...

Policia e Shtetit në kuadër të Operacionit forca e Ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë ndaj dy të dënuarve për prodhim dhe...

EMRAT/Në hetime prej disa muajsh, policia godet grupin kriminal në Shkodër

Pas disa muajsh hetime Policia e Shkodrës ka goditur një grup kriminal dhe ka dokumentuar aktivitetin që ata kryenin në fushën e kultivimit te...

Efektivi i policisë në Shkodër rëndë me Covid-19, niset drejt Turqisë

Efektivi i policisë kufitare në Shkodër, njëkohësisht edhe shofer i drejtorit të Policisë së Shkodrës Hydajet Nehani i infektuar prej disa ditësh me Covid-19...

FOTO/Makinë e djegur afër Shkodrës, dyshohet të jetë përdorur në vepra...

Një autoveturë është gjetur e djegur mesditën e sotme në rezervuarin e Shtodrit, 4 km larg qytetit të Shkodrës. Dyshohet se mjeti është përdorur në...