Atentati ndaj shefit të Policisë, gjendet motorçikleta e përdorur nga autori

Gjendet motorçikleta e cila është përdorur për të kryer atentatin ndaj Drejtorit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe, Mentor Hasanaj.

Burime bëjnë me dije se, mjeti është gjetur rreth 500 metra larg vendit ku u bë edhe atentati.

Autori e ka braktisur mjetin ndërkohë që më pas mendohet se është larguar në këmbë.

Policia e Shkodrës po ushtron kontrolle në zonë pasi dyshohet se autori nuk është larguar nga perimetri ku është kryer atentati.

Ndërkohë janë shoqëruar në polici 3 persona, të cilët dyshohet se kanë dijeni për ngjarjen.

Ngjarja e rëndë u regjistrua në segmentin rrugor Shkodër-Koplik, në vendin e njohur si ish-5 heronjtë,  në tregun e Dobraçit.

/DRONI al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje